Rekrutacja do szkół dla dorosłych
poniedziałek, 09 lipiec 2018
Jak co roku graliśmy w WOŚP
wtorek, 22 styczeń 2019
Dnia 13 stycznia 2019r. wolontariusze z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim, jak co roku, włączyli się w 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Opiekunami grupy były nauczycielki kaliskiego liceum i technikum: Zyta Bogacz, Renata Effenberg-Nawrot, Anna Józiak. Grupy wspierał i pomagał im Paweł Łuczko.
Tym razem zbieraliśmy pieniądze dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Pomimo deszczowej pogody uczniowie z ogromnym zaangażowaniem i chęcią niesienia pomocy innym zbierali pieniądze do puszek.
Czytaj całość...
Kaliskie licealistki z Erasmusem+ w Turcji
poniedziałek, 11 listopad 2019
W dniach od 21 do 28 października 2019r. w stolicy Turcji Ankarze przebywała młodzież z działającej przy ZSP w Kaliszu Pomorskim Grupy Medycznej w składzie Natalia Kopczyk, Ola Kowalczyk, Ola Ramza, Karolina Budnicka, Jola Małysz, Zosia Stąporek, Paulina Klimczak i Zuzia Kostrzewska. Uczennice pod opieką pani Renaty Pietroń, Beaty Wrzosek – Majewskiej, Jadwigi Czernigi i koordynatorki projektu Anny Arcimowicz uczestniczyły w kolejnym, już trzecim spotkaniu międzynarodowym z projektu „Be aware for your future” w ramach Programu Erasmus+ .
Tym razem gospodarzem spotkania była turecka szkoła Sehit Ertan Akgul Anatolian Lisesi znajdująca się w dzielnicy Etimesgut. Uczestniczki zostały otoczone opieką tureckich rodzin, podobnie, jak ich rówieśnicy z Włoch, Litwy i Łotwy.
Czytaj całość...
Certyfikat z języka niemieckiego
środa, 15 październik 2014

Zdjęcia z zajęć projektowych - Certyfikat z języka niemieckiego. Zajęcia prowadzi Pani Mirosława Kacperska
Zajęcia prowadzone w ramach projektu "Praca z pasją - SZOK".
Zakończenie roku szkolnego w kaliskim Liceum
środa, 01 lipiec 2015
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim zgromadziło w miniony piątek (25 czerwca) uczniów, nauczycieli, oraz gości, wśród których był przedstawiciel Starosty Drawskiego – pan Janusz Garbacz. To on, wraz z dyrektor kaliskiego Liceum- panią Joanną Kuleszą, wręczał najlepszym uczniom świadectwa z biało-czerwonym paskiem. Średnią ocen wynoszącą 4,75 i więcej uzyskało aż kilkunastu z nich.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 46 - 54 z 1045