Prezentacje szkół wyższych dla kaliskich maturzystów
poniedziałek, 20 marzec 2017
Już niebawem w maju, rozpoczynają się egzaminy maturalne, które potrwają prawie do końca miesiąca. Po nich maturzystów czeka trudny wybór dalszej ścieżki edukacji. Jak dobrze po maturze wybrać uczelnię i kierunek studiów, czym się kierować?

Na to i wiele innych pytań, uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim mieli okazję uzyskać odpowiedź w dniach 10 marca i 17 marca 2017 roku, podczas spotkań z przedstawicielami wyższych uczelni. Kierunki studiów i zasady rekrutacji przestawili uczniom klas maturalnych przedstawiciele Politechniki Koszalińskiej i Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego ze Szczecina.
Czytaj całość...
Magia Świąt
poniedziałek, 18 grudzień 2017
Dnia 13 grudnia 2017 r. troje nauczycieli – pedagog szkolny Anna Józiak, opiekun Samorządu Uczniowskiego i wychowawca klasy wojskowej Karol Kalina oraz wychowawca klasy wojskowej Sebastian Stateczny wraz z czwórką uczniów – Oliwią Kanabaj, Nikolą Czyżak, Aleksandrem Bołociuchem i Kacprem Bublem wybrali się, aby obdarować świątecznymi podarunkami potrzebujące rodziny.

Czytaj całość...
Rekrutacja do szkół dla dorosłych
poniedziałek, 09 lipiec 2018
Jak co roku graliśmy w WOŚP
wtorek, 22 styczeń 2019
Dnia 13 stycznia 2019r. wolontariusze z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim, jak co roku, włączyli się w 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Opiekunami grupy były nauczycielki kaliskiego liceum i technikum: Zyta Bogacz, Renata Effenberg-Nawrot, Anna Józiak. Grupy wspierał i pomagał im Paweł Łuczko.
Tym razem zbieraliśmy pieniądze dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Pomimo deszczowej pogody uczniowie z ogromnym zaangażowaniem i chęcią niesienia pomocy innym zbierali pieniądze do puszek.
Czytaj całość...
Wsparcie Lodołamaczy dla Krzysia
czwartek, 16 styczeń 2020
Dnia 7 grudnia 2019r. wolontariuszki z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim w składzie: Julia Sadowska, Zuzanna Ciesiółka w ramach mikołajkowego morsowania dla Krzysztofa, odwiedziły plaże miejską w Kaliszu Pomorskim. Celem akcji była zbiórka pieniędzy na protezę dla Krzysia. Atmosfera była wspaniała. Morsy przywitały zimną wodę. Nie zabrakło też Mikołaja, który obdarował wszystkich słodkościami ze swojego worka. Na koniec każdy mógł spędzić miło czas przy ognisku.
Po zakończonej zabawie, wolontariuszki pożegnały się i złożyły świąteczne życzenia.
Dziękujemy grupie Lodołamacze za ciepłe przyjęcie oraz za każdą wpłatę na rzecz Krzysia.

Wolontariusze ZSP
w Kaliszu Pomorskim
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 46 - 54 z 1119