Uczniowie klasy policyjnej z wizytą w Straży Miejskiej
sobota, 16 listopad 2019
W dniu 5 listopada 2019r. uczniowie klasy 2d policyjno – penitencjarnej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim z wychowawcą Wojciechem Sztobryniem gościli w siedzibie Straży Miejskiej w Kaliszu Pomorskim przy ul. Toruńskiej 3.
Uczniowie mieli okazję zapoznać się z zadaniami i specyfiką pracy funkcjonariuszy kaliskiej Straży Miejskiej. Komendant Straży Miejskiej w Kaliszu Pomorskim Wojciech Czyżak przedstawił uczniom historię tej formacji w Polsce. Zostały przedstawione kompetencje strażników w kwestii uprawnień z zakresu Kodeksu Wykroczeń, ustaw i uchwał lokalnych oraz Prawa o Ruchu Drogowym. Strażnicy przedstawili w jaki sposób realizowane są przez nich zadania.
Czytaj całość...
Wniosek o stypendium - inernat
piątek, 22 sierpień 2014
WNIOSEK o przyznanie stypendium socjalnego dla wychowanków internatu

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego
piątek, 31 październik 2014

Kilka zdjęć z zajęć wyrównawczych z języka polskiego prowadzonych przez Panią Joannę Mączkowską.
Zajęcia prowadzone w ramach projektu "Praca z pasją - SZOK".
SUKCES KALISKICH LICEALISTÓW W POWIATOWEJ OLIMPIADZIE WIEDZY O ZDROWIU
wtorek, 12 kwiecień 2016

W dniu 08.04.2016 uczniowie kaliskiego Liceum już po raz dziewiąty wzięli udział w Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o Zdrowiu.
Drużyna w składzie: Kamila Kędzierska, Ola Spera, Michał Banaszak i Karol Drewke rozwiązywała test, którego wyniki sumowano dla całej drużyny. Następnie Kamila i Michał dali popis swoich praktycznych umiejętności w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej. Ich wiedza i umiejętności wysoko oceniona przez jury dała ostatecznie naszemu zespołowi II miejsce w konkursie.
Serdecznie gratulujemy uczestnikom i opiekunom Pani Emilii Grabowskiej – Grzadziel i Pani Jadwidze Czernidze.
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 37 - 45 z 1045