- ZACHODNIOPOMORSKA SZKOŁA Z ŻYCIEM
ZACHODNIOPOMORSKA SZKOŁA Z ŻYCIEM
poniedziałek, 30 październik 2017
Młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim po raz kolejny wykazała się ogromną empatią i zrozumieniem dla ludzi cierpiących i chorych. Za przeprowadzoną akcję #KOMÓRKOMANIA szkoła uzyskała tytuł Zachodniopomorskiej Szkoły z Życiem. Uroczyste wręczenie certyfikatu odbyło się w dniu 23.10.2017 w Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie. Z rąk Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Pani Magdaleny Zarebskiej - Kuleszy certyfikat odebrała koordynatorka szkolnego programu Pani Jadwiga Czerniga.
Dziękujemy naszym uczniom za aktywne budowanie świadomości w zakresie walki z nowotworami krwi oraz powiększanie bazy potencjalnych Dawców krwiotwórczych i komórek macierzystych. Zapraszamy do kolejnej edycji programu już w marcu przyszłego roku.


Jadwiga Czerniga