- Zakończenie obozu wojskowego 2006
Zakończenie obozu wojskowego 2006
poniedziałek, 19 grudzień 2016
ZDJĘCIA
22 czerwca 2016
W dniu 22 czerwca klasy wojskowe naszej szkoły powróciły z obozu szkoleniowo-wypoczynkoweg. W drugiej części obozu, (z pierwszej relacje były zamieszczone wcześniej), młodzież w poniedziałek i wtorek szkoliła się na strzelnicy garnizonowej w Olesznie, a w środę zapoznawała się z Ośrodkiem Szkolenia Wojsk Rozpoznawczych Jaworze.
Na strzelnicy w przerowadzonych zawodach strzeleckich z kbks zwyciężyli wśrd dziewcząt Paula Garbicz z II c - uzyskując wynik 50 pkt na 50 możliwych, a wśród chłopców Marcin Terefenko (48 pkt.). Będąc w Jaworzu uczniowie zapoznali się ze sposobami szkolenia jednostek specjalnych (ćwiczył pułk komandosów z Lublińca) oraz z torem przeszkód na ośrodku. Wieczorem było ognisko a po powrocie do koszarowca, na zakończenie obozu dyskoteka. Po powrocie do Kalisza w czwartek uczniowie rozpoczeli odsypianie obozu, (ja też).