- KALISCY LICEALIŚCI W AKCJI SPRZĄTANIA RZEKI KORYTNICY
KALISCY LICEALIŚCI W AKCJI SPRZĄTANIA RZEKI KORYTNICY
poniedziałek, 27 czerwiec 2016
Dnia 23.06.2016r. uczniowie kaliskiego Liceum wzięli udział w akcji sprzątania rzeki Korytnicy. Uprzątnięto rzekę na odcinku Nowa Korytnica – Sówka. Uprzątnięto również brzegi rzeki. Udział wzięło 16 wolontariuszy. Podczas akcji zebrano wielką oponę i 9 sztuk stulitrowych worków na śmieci. Worki zostały sfinansowane przez Lokalną Organizację Turystyczną z Drawna. Kajaki nieodpłatnie użyczyła firma Pogotowie Kajakowe Nowak z Drawna.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom - w szczególności uczniom klasy 1D i zapraszamy na jesienną akcję sprzątania, wszystkie informacje na temat akcji można uzyskać pod numerem telefonu 697455594, wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy:
Organizatorzy i opiekunowie: Karina Antończak, Karol Kalina, Paula Kononowicz-Nowak, Sebastian Stateczny.

Paula Kononowicz-Nowak