- UCZNIOWIE LICEUM W KALISZU POMORSKIM W GDAŃSKU NA MECZU
UCZNIOWIE LICEUM W KALISZU POMORSKIM W GDAŃSKU NA MECZU
poniedziałek, 22 czerwca 2015
16 czerwca 2015r., o godz. 20.45 mieliśmy możliwość wzięcia udziału w meczu towarzyskim Polska –Grecja, który odbył się na stadionie PGE Arena w Gdańsku. Naszymi opiekunami byli: p. Krzysztof Wójciak i p. Karol Kalina.
Wśród ponad 38-tysięcznej widowni nie zabrakło Nas uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Kaliszu Pomorskim. Wszyscy uczestnicy wydarzenia bardzo miło wspominają wyjazd na mecz naszej reprezentacji. Pomimo bezbramkowego remisu udzieliła się nam fantastyczna atmosfera i niezapomniane wrażenia.
– Dla nas wszystkich było to niesamowite przeżycie sportowe, gdyż na żywo zobaczyliśmy mecz reprezentacji Polski oraz poczuliśmy fantastyczną sportową atmosferę meczu na przepięknym obiekcie sportowym PGE Arena. Nasza ekipa z ogromnym entuzjazmem i zapałem kibicowała biało-czerwonym. Atmosfera była nadzwyczajna, wyjazd na mecz na długo pozostanie w mojej pamięci. Bardzo się cieszę, że szkoła umożliwia nam takie wyjazdy – mówi Kamil Ułasik, uczeń LO w Kaliszu Pomorskim.
Dziękujemy za wspaniale spędzony wieczór i wierzymy, że wkrótce wybierzemy się na kolejny mecz;)
Zuzanna Miładowska