- Konkurs języka angielskiego
Konkurs języka angielskiego
niedziela, 08 marca 2015
Dnia 5. marca w naszej szkole odbył się Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów zorganizowany przez uczniów klasy dwujęzycznej oraz wychowawcę- panią Joannę Boniecką. Odwiedzili nas gimnazjaliści z Chwiramu, Wierzchowa, Drawska Pomorskiego, Drawna, Ińska, Dobrzan, Mirosławca oraz Kalisza. Konkurs składał się z dwóch części: pisemnej oraz ustnej dla 6 wyłonionych finalistów.
Gratulujemy:
I miejsca Filipowi Słysz (gimnazjum w Drawsku Pomorskim)
II miejsca Igorowi Pawłowskiemu (gimnazjum w Drawnie)
III miejsca Michałowi Lewandowskiemu (gimnazjum w Drawsku Pomorskim)
IV miejsca Filipowi Maculewiczowi (gimnazjum w Wierzchowie)
V miejsca Joannie Pietrzyk (gimnazjum w Dobrzanach)
VI miejsca Natalii Ruta (gimnazjum w Mirosławcu)

Finaliści otrzymali bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bank Spółdzielczy w Kaliszu Pomorskim oraz wydawnictwo Oxford University Press.
Wszystkim uczestnikom i ich opiekunom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i dziękujemy za przybycie. Natomiast uczniów naszego kaliskiego liceum zachęcamy do rozwijania umiejętności związanych z językiem angielskim i do udziału w nadchodzącym konkursie.

Joanna Boniecka