- Warszawa - projekt "M這dy obywatel"
Warszawa - projekt "M這dy obywatel"
鈔oda, 26 listopada 2014
W czwartek 20 listopada 2014 r. m這dzie uczestnicz帷a w projekcie "M這dy obywatel" uczestniczy豉 w wyje寮zie edukacyjnym do Warszawy. By to ju trzeci krok etap projektu, po wcze郾iejszej debacie kandydat闚 na Burmistrza i szkoleniu z zakresu asertywno軼i. Z naszej szko造 wyjecha這 23 uczni闚 z wicedyrektorem Maciejem Rydzewskim i opiekunem projektu Paw貫m ㄆczko.
Dwie nieprzespane noce da造 si we znaki, jednak atrakcje na miejscu nie b璠 d逝go zapomniane. Ju o 8 rano zwiedzali鄉y Muzeum Powstania warszawskiego, by potem przespacerowa si Nowym 安iatem i Krakowskim Przedmie軼iem w kierunku Placu Zamkowego.
Na 13.00 zaplanowano wizyt w sejmie i tak te si sta這. Po poznaniu zagadnie m.in. dotycz帷ych pracy Sejmu i procesu legislacyjnego by豉 chwila na obiad w sejmowej sto堯wce. Posileni udali鄉y si w kierunku Centrum Nauki Kopernik i blisko dwie godziny sp璠zili鄉y tam na poznawaniu tajnik闚 nauki. Spacer na przystanek metra przez Gr鏏 Nieznanego 皋軟ierza, to ostatni pieszy etap wyjazdu. Posi貫k i zakupy w centrum handlowym by造 uwie鎍zeniem atrakcyjnego dnia. Wr鏂ili鄉y pe軟i wra瞠 o 4.30 nad ranem.
Warto doda, 瞠 nasza ca這dzienna podr騜 odbywa豉 si z uczniami liceum w Czaplinku, co pozwoli這 nawi您a nowe znajomo軼i i pozna sie nawzajem, tak瞠 od strony wokalnej.