- Grali w szczypiorniaka o puchar dyrektora
Grali w szczypiorniaka o puchar dyrektora
piątek, 22 marzec 2019
Dnia 14 marca 2019 r. o godz. 9.00 w hali Szkoły Podstawowej odbył się III Międzyszkolny Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Dyrektora ZSP w Kaliszu Pomorskim. W turnieju wzięło udział siedem drużyn, w tym jedna drużyna reprezentująca klasy gimnazjalne.
Mecze rozgrywane były w dwóch grupach w systemie ,, każdy z każdym”. Rywalizacja była zacięta, a emocji nie brakowało. Po długotrwałych zmaganiach zostały wyłonione trzy najlepsze zespoły. I miejsce zajął zespół w składzie: Kacper Dudzik, Szymon Hańczak, Oskar Gonciarz, Nikodem Dziermański, Szymon Andrzejczak, Wojciech Flantowicz, Wojciech Fedorowicz, Piotr Dziermańko. II miejsce zajęła drużyna: Bartosz Banasiak, Kacper Banaszak, Grzegorz Kulesa, Konrad Nowak, Kacper Winiarczyk, Adam Pszon, Eryk Zduńczyk, Michał Brzustowski. III miejsce zdobyli: Maciej Matyniak, Łukasz Senator, Agata Pomorska, Sandra Kostyra, Aleksandra Dębińska, Natalia Przybylska, Amelia Piątkowska i Karolina Wielgórka.
Puchary ufundował Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim, a pamiątkowe medale Prezes KSTZ ,,MASTERS” pani Renata Effenberg-Nawrot. Turniej zorganizowała, sędziowała i sprawnie przeprowadziła Renata Effenberg-Nawrot.

(ZSP)