- Wicemistrzynie powiatu w piłce siatkowej
Wicemistrzynie powiatu w piłce siatkowej
poniedziałek, 04 marzec 2019
Dnia 27 lutego 2019 r. w Drawsku Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Drawskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W zawodach z sukcesem wzięły udział reprezentantki Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim pod opieką trenerki - nauczycielki wychowania fizycznego Renaty Effenberg-Nawrot.
Do turnieju przystąpiły drużyny szkół ponadgimnazjalnych z powiatu drawskiego. Zawodniczki godnie reprezentowały kaliskie liceum rozgrywając mecze na bardzo wysokim poziomie. Walczyły o każdy punkt wygrywając z drużyną ZSP w Drawsku Pomorskie 25:17, 25:8. Przegrały jedynie z drużyną z ZSP Czaplinek 19:25, 17:25. Tym samym dziewczęta z Kalisza Pomorskiego obroniły wywalczony przed rokiem tytuł wicemistrzyń powiatu drawskiego w piłce siatkowej dziewcząt.
Zespół wystąpił w składzie: Zofia Hurka, Julia Sikora, Patrycja Rzeszuto, Natalia Mrozik, Jolanta Miry, Dominika Sosnowska, Daria Borowiec, Barbara Paś. Gratulujemy drużynie i trenerce i życzymy kolejnych zwycięstw i sukcesów.

(ZSP)