- WICEMISTRZYNIE WOJEWÓDZTWA W UNIHOKEJU
WICEMISTRZYNIE WOJEWÓDZTWA W UNIHOKEJU
poniedziałek, 24 grudzień 2018
Dnia 18 grudnia 2018r. w Mrzeżynie odbył się Finał Wojewódzkiej Licealiady Unihokeja Dziewcząt. W zawodach z sukcesem wzięły udział reprezentantki Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim pod opieką trenerki – nauczycielki wychowania fizycznego Renaty Effenberg-Nawrot.
Do turnieju przystąpiło osiem drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych – ZS z Pyrzyc, ZSR ze Świdwina, ZSP z Trzebiatowa, I LO z Kołobrzegu, ZSEH z Kołobrzegu, II LO ze Szczecina, ZSP z Gryfina i drużyna z ZSP w Kaliszu Pomorskim.
Zawodniczki godnie reprezentowały kaliskie Liceum, gminę Kalisz Pomorski oraz powiat drawski, rozgrywając mecze na bardzo wysokim poziomie. Walczyły o każdą bramkę, i oprócz remisu z I LO w Kołobrzegu i przegranej z ZSP z Trzebiatowa, wygrały pozostałe mecze. Tym samym dziewczęta z Kalisza Pomorskiego obroniły wywalczony przed rokiem tytuł wicemistrzyń województwa zachodniopomorskiego w unihokeju.
Zespół wystąpił w składzie: Martyna Czerepaniak, Kamila Żakowicz, Weronika Szkurłat, Jolanta Rybicka, Agata Pomorska, Karolina Wielgórka, Zuzanna Gardzińska i Amelia Piątkowska.

Gratulujemy drużynie i trenerce. Życzymy kolejnych zwycięstw i sukcesów.

(ZSP)