III Powiatowa Olimpiada Pierwszej Pomocy
czwartek, 12 grudzień 2019
W czwartek 5 grudnia 2019r. młodzież szkoląca się w grupach medycznych z powiatu drawskiego sprawdziła swoją wiedzę i umiejętności w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim rywalizując w III Powiatowej Olimpiadzie Pierwszej Pomocy pod patronatem Starosty Drawskiego oraz I Szkolnej Olimpiadzie Dwójek Ratowniczych.
III Powiatowa Olimpiada Pierwszej Pomocy została zorganizowana w ramach realizacji zadania publicznego powiatu drawskiego „Bezpieczny powiat drawski. Nauka i doskonalenie umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przez członków grupy medycznej Medical Team ZSP Kalisz Pomorski oraz prowadzenie szkoleń w placówkach oświatowych”.
Czytaj całość...
Mikołaje z klasy policyjnej w drawskim przedszkolu
czwartek, 12 grudzień 2019
W czwartek 5 grudnia 2019r. klasa 3d policyjno - penitencjarna udała się na zabawę mikołajkową do najmłodszych grup z Przedszkola w Zespole Placówek Edukacyjno - Terapeutycznych w Drawsku Pomorskim. Był to już trzeci coroczny wyjazd klasy do tej placówki wraz z wychowawcą Pawłem Łuczko i opiekunem ks. Przemysławem Grackiem, zorganizowany we współpracy z panią Anną Popielarczyk.
Przygotowana scenka, barwne stroje, Mikołaj, prezenty i wspólne zabawy po raz kolejny integrowały uczniów i podopiecznych przedszkola. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i obecność, oraz taką formę współpracy.

Paweł Łuczko
Niecodzienny gość w internacie
czwartek, 12 grudzień 2019
Szósty grudnia, jak powszechnie wiadomo, to dzień imienin Mikołaja. Ale już piątego grudnia w godzinach wieczornych do drzwi Internatu ZSP w Kaliszu Pomorskim przy ulicy Bolesława Krzywoustego zapukał Święty Mikołaj. Społeczność internatu przyjęła go ciepło i serdecznie. Szczególny gość nie pozostał dłużny i obdarował młodzież wspaniałymi prezentami. Zabawa i rozpakowywanie prezentów przebiegało w miłej atmosferze.

Wychowawcy internatu
Charytatywny Maraton dla Krzyśka
wtorek, 10 grudzień 2019

V edycja Mistrzostw Klas Mundurowych na Poligonie Drawskim
niedziela, 08 grudzień 2019
V Ogólnopolskie Mistrzostwa Klas Mundurowych na Poligonie Drawskim
30.03 - 2.04. 2020
DO POBRANIA:

REGULAMIN MISTRZOSTW 2020
Załącznik nr 1 - opis konkurencji - pętla taktyczna
Załącznik nr 2 - przebieg konkurencji - strzelanie
Oświadczenie rodzica
Karta zgłoszenia pdf
Karta zgłoszenia doc


<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 64 - 72 z 1479