Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej
czwartek, 19 luty 2015
Dnia 18 lutego 2015 r. w hali ZSP w Złocieńcu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Drawskiego w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. W rozgrywkach udział wzięły drużyny ZSP z Czaplinka, Drawska Pom., Czaplinka i Kalisza Pom.
Nasze dziewczęta pokonały drużynę ze Złocieńca 11:4, Drawska Pom. 19 :1 i Czaplinka nie dając rywalkom żadnych szans broniąc tytułu z ubiegłego roku ponownie zostały MISTRZYNIAMI POWIATU DRAWSKIEGO W PIŁCE RĘCZNEJ 2015 .Niepokonaną drużynę tworzą : Zuzanna Menżyk, Karolina Lak, Natalia Butkowska, Lenart Natalia, Wolińska Klaudia, Dzida Kaja, Trojanek Dominika, Góralczyk Aleksandra, Tuchaj Anna, Zawada Magdalena.
Renata Effenberg-Nawrot
Czytaj całość...
PODZIĘKOWANIA DLA KOMBATANTÓW
środa, 18 luty 2015
W dniu 13 lutego 2015 r. grupa uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim – Alicja Bulkiewicz, Liza Okonek i Kacper Ambroziak razem z nauczycielem historii Maciejem Rydzewskim, dzięki uprzejmości Straży Miejskiej, odwiedziła mieszkających na terenie Gminy Kalisz Pomorski kombatantów, którzy walczyli o wolną Polskę podczas drugiej wojny światowej. Okazją była 70 –ta rocznica zdobycia Kalisza Pomorskiego przez Armię Czerwoną.
Czytaj całość...
I Olimpiada Wiedzy o Obronności
środa, 18 luty 2015
W dniu 22 stycznia uczniowie ZSP w Kaliszu Pomorskim w składzie: Piotr Iliczyn, Mateusz Gerula i Przemysław Doroszuk zajęli drugie miejsce w I Olimpiadzie wiedzy o obronności i bezpieczeństwie państwa organizowaną przez Szkołę Policji i Akademię Pomorską w Słupsku. Patronat honorowy nad imprezą objął szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego prof. dr hab. Stanisław Koziej.
Czytaj całość...
Klip na konkurs "Operacja Dehejtyzacja"
poniedziałek, 16 luty 2015
Tekst alternatywny

Mamy zaszczyt zaprezentować utwór wraz z klipem (teledyskiem), który wziął udział w konkursie "Operacja Dehejtyzacja" organizowanym przez magazyn "Numa Numa". Piosenkę stworzył Jakub Biegniewski, a w klipie wystąpił Bartosz Rowiński. Opiekunem była i jest Pani Joanna Mączkowska. Nasze dzieło, można obejrzeć pod tym linkiem KLIK
Bartosz&Kuba

Warsztaty matematyczne w Starej Studnicy
poniedziałek, 16 luty 2015
Po raz trzeci w kaliskim Liceum, tym razem w dniach od 9 do 11 stycznia 2015r. zorganizowane zostały warsztaty matematyczne dla uczniów rozwijających zainteresowania matematyczne w ramach projektu SZOK. W tym roku skupiliśmy uwagę na geometrii analitycznej. W zajęciach brało udział trzynastu uczniów. Wykłady i ćwiczenia poprowadził dr Przemysław Kamiński z ZUT w Szczecinie. Warsztaty z GeoGebry na tabletach poprowadziły nauczycielki matematyki Danuta Stempień i Katarzyna Witek. Matematyką można się również świetnie bawić czego doświadczyliśmy kiedy warunki atmosferyczne spowodowały, że zabrakło prądu.
Katarzyna Witek
<< Start < Poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1279 - 1287 z 1479