Klip na konkurs "Operacja Dehejtyzacja"
poniedziałek, 16 luty 2015
Tekst alternatywny

Mamy zaszczyt zaprezentować utwór wraz z klipem (teledyskiem), który wziął udział w konkursie "Operacja Dehejtyzacja" organizowanym przez magazyn "Numa Numa". Piosenkę stworzył Jakub Biegniewski, a w klipie wystąpił Bartosz Rowiński. Opiekunem była i jest Pani Joanna Mączkowska. Nasze dzieło, można obejrzeć pod tym linkiem KLIK
Bartosz&Kuba

Warsztaty matematyczne w Starej Studnicy
poniedziałek, 16 luty 2015
Po raz trzeci w kaliskim Liceum, tym razem w dniach od 9 do 11 stycznia 2015r. zorganizowane zostały warsztaty matematyczne dla uczniów rozwijających zainteresowania matematyczne w ramach projektu SZOK. W tym roku skupiliśmy uwagę na geometrii analitycznej. W zajęciach brało udział trzynastu uczniów. Wykłady i ćwiczenia poprowadził dr Przemysław Kamiński z ZUT w Szczecinie. Warsztaty z GeoGebry na tabletach poprowadziły nauczycielki matematyki Danuta Stempień i Katarzyna Witek. Matematyką można się również świetnie bawić czego doświadczyliśmy kiedy warunki atmosferyczne spowodowały, że zabrakło prądu.
Katarzyna Witek
Do Liceum już przyleciały Amory
czwartek, 12 luty 2015
Na trzy dni przed Walentynkami, w środę, pierwsze Amory przybyły do Kalisza Pomorskiego i wybrały na swoją bazę, pewnie nieprzypadkowo, Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi. Może właśnie z powodu rosnącej wśród jego uczniów znajomości języków obcych, posłańcy Święta Zakochanych stąd będą rozsyłać na całą Gminę - nie tylko po polsku - swoje sercowe sygnały. W Liceum celne „strzały Amora” rozweseliły i uczniów, i nauczycieli.
Czytaj całość...
Godziny pracy pedagoga oraz BPS
czwartek, 12 luty 2015


Godziny pracy pedagoga szkolnego oraz gabinetu profilaktyki szkolnej

Studniówka w atmosferze weneckiego karnawału&
poniedziałek, 09 luty 2015
Tańcząc w minioną sobotę (7. lutego 2015 r.) tradycyjnego poloneza na rozpoczęcie studniówki, tegoroczni maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kaliszu Pomorskim kłaniając się swoim partnerom na zakończenie, dostojnie i ze wzruszeniem wsłuchiwali się w wyczytywane nazwiska kolejnych par. Zapamiętają tę niepowtarzalną chwilę na całe życie. Teraz bawili się wesoło w weneckich dekoracjach, bo taki był wspólny pomysł na scenariusz imprezy, a już za trzy miesiące będą zdawać egzamin dojrzałości.
Czytaj całość...
<< Start < Poprzednia 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1270 - 1278 z 1467